O NÁS

Jsme ryze česká firma zabývající se nákupem a prodejem EURO,USD a GBP již od roku 2006.  ičo 18364802

Nabízime firmám i jednotlivcům při pravidelných odběrech EURO kurzy vyrazně se blížící aktuálnímu středu vyhlášenému ČNB

Služby v našich dvou pobočkách v Děčíně a v České Lípě pro vás zajišťuje tým zaměstnanců vyškolených v rozeznávání měn u ČNB. To zaručuje pravost bankovek námi nabízených.

 • Nakupujeme a prodáváme valuty bez  jakýchkoli  poplatků - 0%
 • Podle zákona č. 277/2013 Sb., o směnárenské činnosti - účinnost 1. 11. 2013 - nezveřejňujeme V.I.P kurz na televizním panelu a vystavených kurzovních líscích ve směnárnách, avšak tuto službu (dále jen zvýhodněný kurz) stále nabízíme a  na našem webu jsou uveřejněny. Nebo si zavolejte na uvedené kontakty, naši zaměstnanci vám rádi odpoví a při vyšších částkách nabidnou výhodnější kurz pro směnu. Naši stálí zákazníci automaticky získávají KLIENSKOU KARTU se kterou dostávají zvýhodněný kurz na jakoukoli částku.
 • Všechny naše prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. Pokud si myslíte, že směna neproběhla tak jak měla, můžete se na nás obrátit a my prověříme průběh transakce až 14 dní zpětně.

 • Provádíme pouze hotovostní obchody, ne pomocí kreditních karet, šeků ...
 • Nedocházíme za klientem, hotovostní obchody jsou vypořádány u nás v místě směnárny
 • Upozorňuje naše zákazníky, že jsme nuceni při směně od částky 1000 euro nebo ekvivalent jiné měny vyžadovat doklad totožnosti( jméno a příjmení, číslo dokladu,platnost). 
  Toto opatření je z důvodu nového zákona 253/2008 Sb., paragraf 7, povinnost identifikace, vstoupila v platnost dne 1.9.2008.

 

 •  V našich pobočkách nabízíme službu WESTERN Převod peněz během 20 minut.

  WESTERN ® převod peněz je nejrychlejší způsob zaslání peněz po celém světě, do několika minut a bez bankovních účtů. Služba WESTERN ® zajišťuje mezinárodní  převody peněz do více  než 195  zemí a  umožňuje  klientům jejich výběr ve více než  200 000 lokací. Bezkonkurenční rychlost a kvalita je umožněna moderní telekomunikační a elektronickou sítí.

 • Zde také provozujeme sázkovou kancelář         

 •    zruseni_poplatku_promo.jpg

 
Vyplňte prosím IČO společnosti a stiskněte enter. Pro testování použijte například 45274649 ČEZ, 00177041 Škoda Auto a podobně.
 
IČO:
Název:
Ulice:
Obec:
Část obce:
PSČ:
DIČ:
Kód obce:
Kód okresu:
Datum vzniku:
Zdroj dat: Obchodní rejstřík z Kurzy.cz
 
 
 
TOPlist